Farnosť Povýšenia svätého Kríža Sihelné

Farnosť Povýšenia svätého Kríža Sihelné. Kňazi pôsobiaci vo farnosti. Kňazi pochádzajúci z farnosti. CZŠ sv. Pavla Sihelné. Aj tohto roku sa naša farnosť zapojila do charitatívneho projektu na pomoc Afrike. Koledníci Dobrej noviny na sviatok svätého Štefana navštívili množstvo rodín našej farnosti. Tohto roku sa Vašim prispením nazbieralo v našej farnosti na tento účel 2122,- . Ďakujeme všetkým. Farské oznamy 9.2. 15.1.2017. Púť do Fatimy a Lúrd. Logo jubilejného roku sv. Martina. 11 novembra tohto roku.

OVERVIEW

This website farnostsihelne.sk currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have scanned twenty pages within the site farnostsihelne.sk and found twenty-one websites associating themselves with farnostsihelne.sk.

FARNOSTSIHELNE.SK RANKINGS

This website farnostsihelne.sk has seen varying amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for farnostsihelne.sk

Traffic ranking (by month) for farnostsihelne.sk

Traffic ranking by day of the week for farnostsihelne.sk

WHAT DOES FARNOSTSIHELNE.SK LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostsihelne.sk Mobile Screenshot of farnostsihelne.sk Tablet Screenshot of farnostsihelne.sk

FARNOSTSIHELNE.SK HOST

I detected that a single page on farnostsihelne.sk took three thousand six hundred and fifteen milliseconds to stream. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so I consider this site not secure.
62.168.94.145

I identified that this website is utilizing the Apache/2.2.31 (CentOS) server.

Farnosť Povýšenia svätého Kríža Sihelné

DESCRIPTION

CONTENT

This website farnostsihelne.sk has the following on the site, "Aj tohto roku sa naša farnosť zapojila do charitatívneho projektu na pomoc Afrike." We analyzed that the website also said " Koledníci Dobrej noviny na sviatok svätého Štefana navštívili množstvo rodín našej farnosti." It also stated " Tohto roku sa Vašim prispením nazbieralo v našej farnosti na tento účel 2122,- . Púť do Fatimy a Lúrd."

SEEK OTHER WEBSITES

Sudictihosi

Toto je odkaz na další fotky. V této rubrice nejsou žádné články. Potřebuji váše písemné nebo ústní prohlášení,že můžu použit váše telefoní číslo a e-meil k rubrice Náš tým. U mne není problém, Karel. Pro nás chlapy, nejčastěji používané slovo. Už od dětských let se proháníme po zeleném pažitu za balónem. V žáčcích se učíme fotbalovou abecedu. Než ji zvládneme, přicházejí roky pubertální. Roky ubíhají a z puberťáků se stávají otcové.

Včelaři Kobeřice

Vítejte na našem webu Českého svazu včelařů z. Na našich stránkách se dozvíte informace o činnosti a dění v naší základní organizaci Českého svazu včelařů Kobeřice, o včelařských akcích pořádaných v okolí a o všem co se týká včel a včelaření. Sdružujeme včelaře s těchto obcí. Kobeřice, Štěpánkovice, Rohov, Sudice, Strahovice a Třebom. V současnosti máme 32 členů, kteří obhospodařují 312 včelstev na celkové územní rozloze 5880ha v nadmořské výšce od 220 - 320 metrů.